De organisatie 2020-02-11T12:00:56+00:00

Bestuur en organisatie

Het bestuur van het Midzomergracht festival is als volgt samengesteld

Het bestuur

Roy Nikkelen
Voorzitter
roy@midzomergracht.nl

Arjan Deuss
Penningmeester en verantwoordelijke Business dag
arjan@midzomergracht.nl

Marvin de Vos
Programmering
marvin@midzomergracht.nl

Fardusa Essa
Annie Brouwer-Korf prijs

Meghan Parinussa
Marketing & communicatie
meghan@midzomergracht.nl

De stichting heeft geen medewerkers in loondienst en is een 100% vrijwilligers organisatie

Talenten

Leon Bex
Kees van den Berg Fonds
leon@midzomergracht.nl

Joost de Vries
Queer film festival
joost@midzomergracht.nl

Richel van Heumen
Productie Domplein
richel@midzomergracht.nl

Hans Winterswijk
Coordinator Annie Brouwer-Korf middag
hans@midzomergracht.nl

Jan Nederhorst
Coordinator vrijwilligers, IT & beheer
jan@midzomergracht.nl

Joris van den Ring-Bax
Magazine

Yolande Deuss
Magazine

Martijn Gijsbertsen
Fotograaf Magazine

Rhobin Schut
Coordinator Openingsavond

Farid Djibet
Presentator

Kim Leemreize
Business Dag

Be the reason
somebody smiles today

Vrijwilliger worden voor Midzomergracht festival is een van de beste beslissingen die je zult maken. We kunnen alleen maar een geweldig festival neerzetten dankzij de hulp van vele vrijwilligers.

Dus behoor jij tot of voel jij je verbonden met de LHBTI-community en hou je van aanpakken? Wil je nieuwe mensen leren kennen en deelnemen aan een festival waar je echt het verschil kan maken? Word dan vrijwilliger bij het Midzomergracht festival.

Meld je aan en help mee!

Wil je ook betrokken zijn bij een zeer speciaal evenement? Heb je een positieve houding en een proactieve aanpak?
Wij maken graag een afspraak om samen te bespreken waar jouw kwaliteiten en interesses liggen.
Samen vinden wij vast iets waar je blij van wordt.
Meld je dan nu hier aan!







* verplicht veld